S dětmi do Turecka

Pokud se chystáte na rodinou dovolenou do Turecka, chcete si být jisti, že se vaše děti budou bavit stejně jako vy a vaše manželka. Turecko je země, která je na dovolenou s dětmi orientovaná. Většina hotelů totiž nabízí vybavení plně vyhovující jak dospělým, tak i vašim ratolestem.

Při své dovolené patrně nechcete zkoumat luxusní hotely či kolik stojí večeře. Doporučujeme proto volit all inclusive pobyty, kdy můžete pít a jíst po celou dobu pobytu zdarma.

DOPORUČUJEME: Při výběru hotelu v Turecku berte v úvahu jaké možnosti pro děti daný hotel nabízí. Jen tak předejdete absolutní nudě vašich dětí, které pak dokáží otrávit celou rodinnou dovolenou.

Jaké jsou výhody hotelů v Turecku pro děti?

  • Hotely mají atrakce určené přímo pro děti (aquparky, klouzačky, dětské kluby, dětští animátoři)
  • Jídelníček je přizpůsoben také vašim ratolestem (výběr zdravého dětského jídla)
  • Ceny zájezdů pro rodiny s dětmi jsou do Turecka za zvýhodněnou cenu
  • Některé hotely nabízejí pobyt pro dítě zcela zdarma

Turecko pro děti

Turecko nabízí krásné středomořské klima, tedy ideální podmínky pro koupání a trávení volných chvil na malebném pobřeží.

Některé hotely nabízejí tzv. dětské kluby, které disponují i česky mluvícími animátory, kteří se o vaše děti starají během celého dne. Vymýšlejí pro ně zábavné hry a soutěže, do kterých se často zapojují i rodiče.

Vybrali jsme pro vás klubové hotely

Aby jste byli společně s vašimi dětmi spokojeni, vybrali jsme pro vás nejprodávanější klubové hotely v Turecku se speciálními slevami na dítě. V těchto hotelech si můžete být jisti, že se vaše ratolesti nudit nebudou. Dovolená v Turecku s dětmi se stane radostí i pro vás.

Doporučujeme například tyto hotely: