Rádi by jste vyrazily na dovolenou do Turecka letecky z Moravy? Nechce se vám cestovat přes celou republiku do Prahy? Pak využijte možnosti cestovat pohodlněji a to přímo z Brna.

Během letní sezóny vypravují letecké společnosti několik spojů denně. Odlétá se z letiště Brno – Tuřany na turecká letiště do Antalye, Bodrumu a dalších letovisek na tureckém pobřeží.

Většina letů míří z Brna k mezipřistání v Ostravě a po nástupu dalších pasažérů pokračuje směrem do Turecka. Mezipřistání zabere přibližně 45 minut. Samotné doba / délka letu do Turecka pak cca 2 až 2,5 hodiny.

Na kolik mě vyjde dovolená v Turecku z Brna?

Dovolená Turecko letecky z Brna vás vyjde levně už na necelých 8 tisíc korun s polopenzí na 8 dní v rámci last minute. Podívat se k moři tak můžete téměř za hubičku.

O Turecku

Turecko očekává v letošní sezóně návštěvu více jak 30 milionů turistů. Jeho obliba neustále stoupá. Může za to jednak kvalita poskytovaných služeb, ale také nestabilita politické situace v Egyptě a Tunisu, tedy dvou hlavních konkurentů v bezstarostné all inclusive dovolené.

Odlétáme také z ostatních měst ČR

Mimo odletů z Brna můžete využít i letecké zájezdy z Ostravy, Pardubic, Karlových Varů nebo Prahy.

Míříte do Turecka? Přečtěte si informace o oblíbených letoviscích Belek, Alanya, Kemer či Side.