Pouze 20 kilometrů od města Alanya se rozprostírá oblíbené turecké letovisko Incekum u stejnojmenné písčité pláže. V pozadí střediska se k nebi tyčí vrcholky pohoří Taurus. Incekum je tvořeno moderními hotely a kempy se zázemím pro celé rodiny. Dovolená v Inceku nebude zklamáním pro žádnou generaci!

Recenze návštěvníků letoviska Incekum?

Incekum – to jsou malebné přírodní scenérie, možnost aktivního odpočinku a relax na pláži u tyrkysového moře. S většími dětmi se můžete vydat na pěší nebo cyklistické výlety po okolí, s malými si užijete spoustu zábavy v hotelovém bazénu nebo na pláži, která se pozvolna svažuje do teplého moře.

Chci taky do Incekum

Dovolená pro rodiny s dětmi
Incekum je poměrně nové středisko s moderními hotely, které uspokojí i ty nejnáročnější turisty. S přítelem jsme nalezli prvotřídní ubytování v Incekum Beach Resort s vlastní hotelovou pláží s lehátky, slunečníky a plážovým barem. Ubytovaní jsme byli v hlavní budově, kde jsme měli při ruce několik hotelových restaurací a barů.

K budovám komplexu přiléhá bazén s vodními skluzavkami, na nichž se vyřádil zejména můj přítel. All inclusive služby byly na výborné úrovni a každou chvíli jsme jedli nějaké dobroty. Resort doporučujeme těm lidem, kteří požadují dostatečný komfort na své dovolené.

Chci taky do Incekum

Dovolená pro náročné cestovatele

Co očekávat od dovolené v letovisku incekum?

Nevíte co očekávat od dovolené v Incekumu? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Okolí:
75%
Pláže:
80%
Atmosféra:
80%
Noční život:
70%
Kultura:
70%
Celkové hodnocení:
75%

Co stojí v Inceku za návštěvu?

Za památkami se budete muset vydat do nedaleké Alanye, kam je zajištěna pravidelná autobusová přeprava. Kromě toho stojí za to udělat si výlet po pamětihodnostech v Perge, do aquaparku Sealanya Dolphinpark nebo ke starověkému divadlu v Aspendosu. Nenechte si ujít plavby po Středozemním moři ani procházky po jihoturecké přírodě.

Koupání a pláže

Pláž Incekum je protkána skalnatými útesy a piniovými lesíky s příjemným chládkem. Rekreační část pláže pokrývá zlatavý písek a nechybí na ní veškerý turistický servis, jako jsou lehátka, slunečníky a bary s rychlým občerstvením.

Zábava a sport

Na pláži ve středisku Incekum si můžete vybrat z různých vodních sportů nebo se projet na vodních skútrech. Vyzkoušet si můžete potápění k podmořskému světu, v němž se daří barevným mořským rybkám a korýšům. V samotném letovisku se nachází řada kvalitních stravovacích zařízení, barů a večerních klubů s taneční muzikou.

Levné ubytování v Inceku – kempy, hotely a prázdninové resorty

V Inceku není nouze o levné ubytování v kvalitních ubytovacích kapacitách. Nejlevněji vycházejí kempy, ale při využití last minute nabídek seženete také levné ubytování v hotelech a prázdninových resortech, například v Incekum Beach Resort.